Copyright © 2019 Metrolojistik Kalibrasyon
Anasayfa   Hakkımızda   Kalite Politikamız   Ürünler   Hizmetlerimiz  İletişim
Duyurular

Pleyt Türkak Kapsamına
Alma Çalışmaları Başlamıştır.

Kalınlık Komparatörü
Türkak Kapsamına
Alma Çalışmaları Başlamıştır.
Kalibrasyonlu Kumpas Satışı

Kalibrasyonlu Terazi Satışı

Kalibrasyonlu Çelik Çetvel Satışı

SATIŞLAR

METROLOJİSTİK KALİBRASYON LTD. ŞTİ.  KALİTE POLİTİKASI


¢    Metrolojistik Kalibrasyon Mühendislik Danışmanlık Eğitim Hizmetleri ve Ticaret Ltd. Şti.'nin müşterilerin  ihtiyaç duyduğu kalibrasyonları iyi bir mesleki ve teknik uygulama ile kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak gerçekleştirmek laboratuvarımızın taahhüdü altındadır.

¢    Bu doğrultuda oluşturduğumuz yönetim sisteminin amacı verdiğimiz hizmetin hızlı, ulusal ve uluslar arası birimlere(SI) uygun  olmasını güvence altına almaktadır.

¢    Bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik, laboratuvarımızın temel ilkeleridir.

¢    Metrolojistik Kalibrasyon Laboratuvarı  olarak, kalibrasyon hizmetini, her zaman müşteri ile mutabık kalınan şartlarda ve öncelikle uluslararası kabul görmüş metotlarla, TSE EN ISO/IEC 17025 standardına uygun olarak vereceğimizi taahhüt ederiz.

¢    Yukarıda anılan ilkelerin ışığında laboratuvarda TSE EN ISO/IEC 17025'e uygun bir yönetim sistemi oluşturulmuş, standardın öngördüğü başta Kalite El Kitabı olmak üzere dokümanlar yayınlanarak uygulamaya konulmuştur.

¢    Kalibrasyon çalışmalarında görev alan tüm personelin, bu dokümanları öğrenmeleri ve deney kalibrasyon  çalışmalarını bu dokümanlarda yazılı politika, usul ve esaslara göre yürütmeleri zorunludur.

¢    Laboratuvar yönetimi de TSE EN ISO/IEC 17025 standardına uymak zorundadır ve yönetimin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt etmektedir.